Przejdź do zawartości

Wyjazdy duchowe

Termin 1 wyjazdu 30.09.-02.10.2022r
Termin 2 wyjazdu 18.11.-20.11.2022r
Cena wyjazdu: 1230zł

Agenda wyjazdu:

Piątek:

11:00-18:00 zakwaterowanie

W czasie wolnym możemy wybrać

  • rowery
  • relax nad jeziorem
  • wspólne gotowanie
  • spacer po lesie (Puszcza Piska)

19:00 Aktywacja Energii Kundalini
( cała grupa )

Sobota:
8:30 Yoga + Gong + Medytacja
10:00 Śniadanie
11:00 Czas wolny
15:00 Obiad w Restauracji
17:00 Czas wolny
19:00 Aktywacja Energii Kundalini
( I grupa max do 8 osób )
21:00 Aktywacja Energii Kundalini
( II grupa max do 8 osób )

Niedziela:
8:30 Yoga + Gong + Medytacja
10:00 Śniadanie
11:00 Czas wolny i pożegnanie.

W cenie wyjazdu jest 45 minut masażu. Wykonywał go będzie w czasie wolnym oraz podczas sobotniej Aktywacji uduchowiony fizjoterapeuta Michał. Zaraz po zapisaniu się na wyjazd, zarezerwuj sobie masaż.

UWAGA! Jedzenie nie jest wliczone w cenę, proszę zabrać ze sobą jedzenie do przygotowania sobie na miejscu.

Wyjazd grupowy

AKTYWACJA ENERGII KUNDALINI

Aktywacja Aliveness Kundalini jest to głęboki proces duchowy, który działa na wielu poziomach: fizycznym, mentalnym i duchowym. Ma moc wzmacniania i wspierania Twojej własnej potężnej energii życiowej, tworząc przestrzeń dla Twojego Najwyższego Potencjału..⚡️

✨Czym jest Energia Kundalini:

KUNDALINI, to potężna duchowa energia, która istnieje w każdym z nas.
Jej zadaniem jest Twoja duchowa transformacja , aby poprowadzić Cię do odkrycia i realizacji przeznaczonej Tobie ścieżki życiowej. Gdy budzi się Kundalini, Twoja intuicja i świadomość wzrasta, budzą się Twoje dary, talenty, stajesz się pełnią tego, kim w rzeczywistości jesteś.
Dlatego zdarza się czasem, że po sesji uczestnicy zmieniają swoje życie, poprzez zmianę nawyków, zmianę pracy, miejsca zamieszkania, czy odnajdują swoją drugą połówkę. Niektórzy po prostu odczuwają większy spokój, radość, uczucie błogostanu, niektórzy pozbywają się chorób, stanów depresyjnych, a jeszcze inni odkrywają swoje talenty, zaczynają żyć z pasją. Zdarza się też, że sesja może być „trudna”, ponieważ podświadomość uwalnia różne traumy z przeszłości, lęki, więc może pojawić się smutek, płacz. Jednak daje to uzdrowienie i uwolnienie się od tych przeżyć. Każda sesja może dawać unikalne doświadczenia.

Na czym polega sesja:

Facylitator tworzy i utrzymuje przestrzeń energetyczną, inicjując przepływ energii poprzez dotyk i pracę z energią, abyś mógł/a doświadczyć jej na wielu poziomach.
Towarzyszy nam muzyka, która wspiera ten proces i pozwala ucieleśnić się tej energii.
Energia płynie do Twojego systemu przez głowę i podróżuje przez wszystkie kanały energetyczne, powodując oczyszczanie z emocjonalnych i energetycznych blokad. Łączy i kalibruje centra energetyczne, aktywując proces przebudzenia Kundalini, co pomaga Ci uzyskać dostęp do wyższych poziomów świadomości.
Jest to bardzo naturalny i bardzo bezpieczny proces, wszyscy doświadczają tego procesu w bardzo wyjątkowy i osobisty sposób. Doświadczenie zmienia się i pogłębia wraz z upływem czasu i powtarzalnością. Każdy otrzymuje to, na co jest gotowy. Kluczem jest poddanie się procesowi a Twoją rolą jest odpuszczenie, zrelaksowanie się i zaufanie.
Proces nie wymaga żadnego doświadczenia lub umiejętności. Uczestnicy proszeni są o położenie się i zamknięcie oczu. Facylitator wprowadza w stan odprężenia, stanu otwartości na energię i chęci poddania się procesowi. To wszystko, czego potrzeba.

?Czego można się spodziewać na sesji:

*Spontaniczne ruchy ciała, takie jak rozciąganie, pozycje jogi, drżenie, mudry.
*Wrażenie energii przepływającej przez ciało lub odczuwanie ciepła, wibracji lub mrowienia.
*Doświadczenie wizualne, takie jak widzenie światła, kolorów, wzorów, obrazów, a także wizje i podróże astralne,
*Uwolnienie stłumionych emocji. Zdarza się, że czujemy wszystkie emocje na raz i wyrażamy je przez śmiech, płacz lub krzyk.
*Połączenie z boskością, uczucie wielkiego stanu szczęścia i radości.

?UWAGA: Zaleca się nie jeść 2 godziny przed sesją i pić dużo zdrowej wody przed i po sesji. Zabierz matę do jogi oraz koc i ubierz się wygodnie.

Prowadząca:

Honorata Fudali – facylitator AKA (Aliveness Kundalini Activation) we współpracy z @aliveness_ka_world, nauczycielka jogi kundalini.

Dieta:

Aby wspomóc proces oczyszczania i wzmacniania naszej energii życiowej zalecana jest dieta wegetariańska lub wegańska podczas warsztatów. Dobrze jest wprowadzić ją już na 3 dni przed przyjazdem na sesję. Nie wskazany jest alkohol, który tłumi tą energię. Kawa co najmniej 3-5 godzin przed sesją.

Czas przed warsztatami

Może się zdarzyć, że z chwilą podjęcia decyzji o udziale w sesji wejdziecie już w proces oczyszczania, uwalniania różnych emocji. Podświadomość już przygotowuje się do tego dużo wcześniej. Raczej to nie będzie miesiąc przed a bardziej tydzień lub kilka dni przed warsztatami.
Dlatego pragnę Was uczulić, aby obserowować siebie, poniewaź czasem pojawia się autosabotaż, kiedy to umysł broni się przed transformacją i wtedy potrafimy nieświadomie wykreować sobie różne rzeczy, aby nie dopuścić do tego procesu. Miałam różne przypadki, niektórzzy kreują sobie przeziębienie, inni zatrzaskują soboe kluczyki do samochodu albo kreują jakąś awarię. Dlatego pragnę Was uczulić, aby potraktować ten warsztat na luzie, po prostu jadę aby zrelaksować, odpocząć. Bez oczekiwań, bez nastawiania się i nie jest to żadne wazne wydarzenie w moim życiu ?

Lokalizacja

Dobra Chata Jaśkowo
Jaśkowo 10,
12-200 Pisz

Nawiguj do celu